Перший в Україні веловагон

«Сьогодні, 20 травня, два вагони спеціалізовані під потреби велосипедистів уже вирушили у свій перший рейс зі Львова до Мукачеве», – повідомили в п’ятницю в прес-службі обласної державної адміністрації.

У складі потягу №827 сполученням Львів-Мукачеве курсуватимуть два вагони, обладнані стійками для перевезення велосипедів. Цього тижня також веловагон запустять в електропоїзді «Львів-Ужгород».

Велостійки розміщені у першому та останньому вагонах поїзда, відтак одна стійка розрахована на 18 велосипедів. Зараз пасажири, які подорожують із двоколісними друзями, при купівлі квитків у касах повинні вказати, що перевозять велосипед, та оформити квитанцію».

На шляху прямування потяг зупиняється у мальовничих туристичних пунктах Карпатських гір та Закарпаття: на станціях Карпати, Свалява, Воловець, Скотарське, Лавочне, Славське, Тухля, Гребенів, Сколе, а також на вокзалах Стрия, Миколаєва та Пустомит. Тепер залізничники лише сподіваються, що велосипедисти акуратно користуватимуться вагонами, утримуватимуть своїх двоколісних друзів у чистоті і піклуватимуться про збереження кріплень».

Потяг №827/828 сполученням Львів – Мукачеве – Львів відправляється щоденно о 07:10, а прибуває у Мукачеве об 11:15.

Дивимось фото! 😉